Zobacz co mogę zrobić dla Twojego biznesu

Pracujmy razem

KONSULTACJE
PLAN KAMPANII
GRUPA DOCELOWA
KREACJA REKLAMOWA
ZARZĄDZANIE KAMPANIĄ

Promujesz posty, tworzysz reklamy, ale nie widzisz efektów? Zastanawiasz się ile jeszcze musisz zapłacić za reklamy, żeby otrzymać zwrot? Nie masz czasu czytać tych wszystkich informacji na temat reklamy i chcesz szybciej wiedzieć co zadziała?

Reklama na Facebooku i Instagramie to nie magia. To dobrze zbudowane podstawy, które pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu biznesowego.

Umów się na darmową 15 minutową rozmowę!

Jeśli chcesz osiągnąć długofalowe efekty swoich działań, nie wystarczy promować posty. Twoje reklamy muszą tworzyć całość, która poprowadzi odbiorcę przez całą ścieżkę zakupową:

1. Poinformuje go o istnieniu Twojej firmy;
2. Sprawi, że polubi Cię i Twoją markę
3. Zostanie Twoim klientem
4. Będzie polecał Twoje produkty

Na podstawie planu marketingowego oraz dotychczasowych działań i zasobów Twojej firmy, stworzę strategię reklamową zawierającą: cele reklamowe, grupy docelowe, szablony kreacji reklamowych, a to wszystko ułożone w logiczny lejek sprzedażowy.

Na podstawie Twojego planu marketingowego oraz profilu obecnych klientów, stworzę grupy docelowe do których będziemy kierować kampanię.

Stworzenie grup docelowych obejmuje:

1. Znalezienie odpowiedniego profilu odbiorcy i targetowanie po zainteresowaniach

2. Stworzenie grup remarketingowych

3. Stworzenie grup podobnych odbiorców do Twoich obecnych klientów

Na podstawie dostarczonych materiałów, stworzę kreacje reklamowe dostosowane do każdego etapu lejka sprzedażowego. Dobra kreacja to przyciągająca grafika i przekonujący opis, które sprawią, że odbiorca wykona pożądaną przez nas akcję.

Kampania reklamowa jest organizmem żywym, który trzeba codziennie obserwować i o niego dbać oraz reagować na zmiany. Zajmę się Twoją kampanią oraz wprowadzę niezbędne zmiany gdy to konieczne.

Na początku każdego miesiąca naszej miesiąca otrzymasz ode mnie raport zawierający wyniki kampanii oraz proponowane przyszłe działania.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?